Athsholáthar Barra Léasair Trio-óid

Gnéithe:
Stack dé-óid léasair trí-thonnfhad le haghaidh athsholáthar meaisín bainte gruaige
755nm: Ionsú níos cumhachtaí fuinnimh ón meileanin. Tá raon leathan de chineálacha éagsúla gruaige agus craiceann oiriúnach go hidéalach. Fad go háirithe oiriúnach le haghaidh ribí éadrom agus tanaí.
808nm: Treá domhain isteach sa follicle gruaige le meán-fuinneamh neart agus ráta ard athrá le haghaidh teiripe níos tapúla, gnáth-ionsú melanin. Fad oiriúnach do chraiceann níos dorcha. Le haghaidh cóireáil lámh, cosa, leicne agus smig.
1064nm: Ionsú íseal melanin, dírithe ar chineál craiceann níos dorcha. Tairiscintí an leibhéal is doimhne treá isteach an follicle gruaige, gruaig scalp, armpit agus réimsí pearsanta.

Bileog sonraí
Mír Uimh.:WC808VS600
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 755nm/808nm/1064nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Modh Oibre | QCW |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 60W |
| Líon Barraí | 10 |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall(FWHM) | 12Deg |
| Leithead Pulse | Níos lú ná nó cothrom le 400ms |
| Timthriall Dleachta | Níos lú ná nó cothrom le 40% |
| Leictreach | |
| Reatha Oibriúcháin | ~50A |
| Reatha Tairseach | ~10A |
| Voltas Oibriúcháin | ~18V |
| Éifeachtúlacht Tiontaithe | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
Líníocht Pacáiste

Clibeanna Te: soláthraithe athsholáthair barra léasair dé-óid trí, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










