9W 976nm VBG Fiber Laser Diode
Gnéithe:
Modúl dé-óid léasair bunaithe ar astaír aonair le grátáil toirte Bragg (VBG)
Cobhsaigh an tonnfhad thar teocht agus sruth
Cumhacht aschuir 9W
Éifeachtúlacht breiseán ard
0.22NA, trastomhas croí snáithín 105um
bandaleithead caol
Feidhmchláir:
Úsáidtear go forleathan i gcaidéalú léasair snáithín, marcáil, gearradh, greanadh, soilsiú agus taighde eolaíoch

Bileog sonraí:
Mír Uimh.: FC976WS9
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 976nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±0.5nm |
| Cumhacht Aschuir | 9W |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 12A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.7A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 1.8V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 55 céim |
| Teocht Stórála | -30~70 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.01nm/ céim |
Líníocht:

CCanna:
An bhféadfá OEM a dhéanamh (léasair a dhearadh agus a mhonarú don chustaiméir)?
Sea, tá foireann ghairmiúil T&F againn lena n-áirítear bogearraí, crua-earraí, leictreonaic agus dearthóirí roinn 3D agus tá cumas leordhóthanach againn léasair a mhonarú go hiomlán de réir riachtanais an chustaiméara.
An dtugann tú ráthaíocht do na táirgí?
Sea, rinneadh tástáil ar na táirgí go léir roimh iad a sheoladh amach.
Tacaíocht teicníc ar feadh an tsaoil. 2 bliana bharántas.
Clibeanna Te: 9w 976nm vbg soláthraithe dé-óid léasair snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










