Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín Ardchumhachta 300W 915nm

Forbhreathnú ar Tháirge:
Tairgeann na modúil léasair dé-óid 915nm ardchumhachta seo 300W d’aschur CW le héifeachtacht ard, cobhsaíocht agus cáilíocht bhíoma níos fearr. Baintear na táirgí seo amach tríd an radaíocht neamhshiméadrach ón sliseanna dé-óid léasair a athrú go snáithín aschuir le croí-thrastomhas beag trí mhicrea-optics speisialta a úsáid. Mar thoradh air seo tá nósanna imeachta iniúchta agus dóite isteach i ngach gné chun iontaofacht, seasmhacht agus saolré fada a ráthú do gach táirge.

Sonraíochtaí:
Uimhir Mír: FC915DL300
Ainm na Míre: Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín 300W 915nm
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 915 ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir | 300W |
| Modh Oibre | CW |
| Leithead Speictrim FWHM | GG lt; 5nm |
| Éifeachtacht Fána | GG gt; 13W / A. |
| Snáithín | |
| Ga Lúb Snáithín | GG gt; 60mm |
| Fad Snáithín / Trastomhas Jacket Snáithín | 1.5m / 0.9mm |
| Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | Bare |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 20~22A |
| Ith Reatha Tairsí | 1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 31.5V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | ~45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~55℃ |
| Teocht Stórála | -30-70℃ |

Clibeanna Te: Soláthraithe léasair dé-óid snáithín cúpláilte ardchumhachta 915nm, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a dhéantar sa tSín










