350mw 405nm Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín
Forbhreathnú
Sonraí tapa:
405nm, Mód CW, Pacáiste Comhaiseach, Gabhdán Snáithín Roghnach
Dearadh speisialta le haghaidh priontála, leighis, anailís speictreach, iarratais taighde
Sábháilteacht:
D’fhéadfadh an léas a astaíonn an dé-óid léasair 405nm seo dochar a dhéanamh don tsúil dhaonna. Ba cheart na réamhchúraimí seo a leanas a ghlacadh: Nuair a bhíonn an táirge seo á oibriú, níor cheart an léas léasair a fheiceáil go díreach nó trí lionsa, micreascóp nó snáithíní optúla. Agus an táirge seo á oibriú, ba cheart spéaclaí sábháilteachta léasair ceart a chaitheamh i gcónaí. Ba cheart bearta cuí, mar theip-dearadh sábháilte agus dearadh iomarcach a ghlacadh chun iontaofacht agus sábháilteacht a chinntiú nuair a úsáidtear an táirge seo do threalamh a éilíonn ard-iontaofacht agus sábháilteacht ó thaobh feidhme agus beachtas de.

Sonraíocht:
Mír Uimh.: FC405DL350
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 405±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 350mW |
| Modh Oibre | CW |
| Leithead speictreach FWHM | <6nm |
| Éifeachtúlacht Fána | 1.5W/A |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 105um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | FC/PC |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 0.4A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.2A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 5.5V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | -20-70 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | <0.1nm/ céim |
Líníocht:

Clibeanna Te: 350mw 405nm soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










