150mW 830nm Tonnfhad Féileacán Léasair De-óid Snáithín Cobhsaithe
Gnéithe:
- 830nm in aice le-infridhearg le cobhsú tonnfhad
- 150mW íseal-aschur CW cobhsaí cumhachta, croí snáithín 105um
- Pacáiste caighdeánach Féileacán, bainistíocht teirmeach comhtháite
Feidhmchláir:
- Braiteadh Optúil Beachtais: Croífhoinse solais do chórais braite snáthoptaice, aimsitheoirí raon léasair
- Brath Bithleighis: Curtha i bhfeidhm in{0}}ionstraimí diagnóiseacha in{0}}vitro, anailís speictreach fíocháin bhitheolaíoch
- T&F Lab Optoelectronic: Le haghaidh tástála feidhmíochta tonnfhad 830nm, taighde idirghníomhaíochta ábhair léasair-
- Micreathomhas Tionsclaíoch: Le haghaidh díláithriú beachtas a thomhas, garbhacht an dromchla a bhrath

Tá an léasair dé-óid snáithín 150mW 830nm seo innealtóireacht le teicneolaíocht cobhsaithe tonnfhad gairmiúla, péireáilte le pacáiste Féileacán, croí-snáithín 105um agus cónascaire caighdeánach FC/PC, ag seachadadh aschur tonn ultra-íseal cobhsaí{-cumhacht leanúnach{- le feidhmíocht speictreach comhsheasmhach. Déanann an pacáiste comhtháite Féileacán rialú teirmeach agus monatóireacht chumhachta fíor-ama a bharrfheabhsú trí-tógtha i-i PD, ag cinntiú oibríocht iontaofa i gcásanna éagsúla tionscail/saotharlainne, agus cumasaíonn an nascóir FC/PC comhtháthú gan uaim, caillteanais íseal le córais braite optúla agus braite beachta.
Bileog Sonraí
Mír Uimh: FC830WS015
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 830nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±0.5nm |
| Cumhacht Aschuir | 150mW |
| Leithead speictreach FWHM | 0.1nm |
| Éifeachtúlacht Fána | 0.8W/A |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 105um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín | 1m |
| Ceanglóir Snáithín | FC/PC |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 1.2A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.4A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 1.8V |
| Teirmeastar kΩ/ (25 C) | 10±5%/3450 |
| Reatha Oibre/Voltas CCE | 2.5V/6.3V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -20~50 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.01nm/ céim |
| Comhéifeacht Reatha Tonnfhad | 0.05nm/A |
Líníocht:

Clibeanna Te: 150mw 830nm féileacán 105um soláthraithe léasair dé-óid snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










