Dé-óid Léasair Cúplála Snáithín 1064nm
Déantar Dé-óid Léasair Cúplála Snáithín 1064nm a bhaint amach tríd an radaíocht neamhshiméadrach ón sliseanna dé-óid léasair a athrú go snáithín aschuir le croí-trastomhas beag trí úsáid a bhaint as micrea-optaice speisialta. Tagann nósanna imeachta iniúchta i ngach gné chun cinn chun iontaofacht agus cobhsaíocht a ráthú do gach táirge
Tá leagan saincheaptha agus córais atá deartha le haghaidh snáithíní éagsúla ar fáil.


Buntáistí
Tá próifíl déine ciorclach aonfhoirmeach ag an solas a fhágann an snáithín.
Ligeann sé do na dé-óid léasair agus doirteal teasa a bheith suite go cianda ón áit a n-úsáidtear an solas léasair.
Is féidir léasair dé-óid chúpláilte snáithíní lochtacha a athsholáthar go héasca gan ailíniú an ghléis ina n-úsáidtear an solas a athrú.
Is féidir gléasanna atá nasctha le snáithíní a chomhcheangal go héasca le comhpháirteanna snáthoptaice eile.
| Bhíoma léasair | |
| Ionad Tonnfhad λ | 1064nm ±5nm |
| Cumhacht Aschuir | 10W |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 8.5A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.7A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 3V |
| Snáithín | |
| Trastomhas Maoláin | 320um |
| Trastomhas Cladding Snáithín | 220um |
| Trastomhas Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | FC/SMA905/ST |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 15 ~ 55 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | -0.3nm/ céim |
| Teocht Luaidhe Sádrála, 10 Sec max | 250 céim |
Clibeanna Te: soláthraithe dé-óid léasair cúplála snáithín 1064nm, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










