250W 915nm Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 135um
Is iad 250W 915nm Fiber Coupled Laser Diode 135um na feistí a bhfuil an solas ginte cúpláilte isteach i snáithín optúil. Is fusa an solas a sheachadadh trí aschur dé-óid léasair a chúpláil isteach i snáithín optúil. Ligeann sé seo an solas léasair a tharchur thar achair fhada gan chailliúint ró-chumhachta.
Príomhghné:
Comhthionól solder Ausn go dtí ard-fhíoráltacht
Saolré 10000 uair an chloig
Feidhmchlár:
Táthú léasair, gearradh léasair, pumpáil léasair ...

Bileog spec
Mír Uimh.: FC915DL250
Ainm na Míre: 250W 915nm Fiber Coupled Diode Laser
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 915nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±15nm |
| Cumhacht Aschuir | 250W |
| Timthriall Dleachta | 10% |
| Minicíocht Modhnúcháin | 10 Hz |
| Leithead speictreach FWHM | 6nm |
| Cumhacht 95%. | 0. 18NA |
| Snáithín | |
| Ga Bend Snáithín | >60mm |
| Croí-Snáithín/Clasadh/Trastomhas Maolán | 135um/155um/320um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín / Feadán Cosanta Snáithín | Jacket 1.5m/0.9mm |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 25~26A |
| Tairseach Reatha Ith | 1.1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 25~26V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 48% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin(Neamh-Comhdhlúthú) | 15 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála(Neamh-Comhdhlúthú) | -30~70 céim |
| Daoine eile | |
| ESD | 500V |
| Taise Choibhneasta | 15-75% |
| Teocht Luaidhe Sádrála | 260˚C |
| Am Luaidhe Sádrála | 10 soic |
| Raon Tonnfhad (Aonrú Aiseolais) | 1040-1200nm |
| Leithlis | 30dB |
Líníocht

CCanna:
Conas dul ar aghaidh le hordú?
1. Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí trí ríomhphost
2. Cuirimid PI chugat le haghaidh íocaíochta, is é T/T nó Western Union an téarma íocaíochta
3. Nuair a dhéantar an íocaíocht, socróimid táirgeadh
4. Is é an t-am seachadta ná 1-2 sheachtain ag brath ar ordú éagsúla qty agus iarratas.
5. Tar éis seachadadh, cuirfimid DHL UPS FedEx TNT rianaithe uimh.
Clibeanna Te: 250w 915nm snáithín cúpláilte dé-óid léasair 135um soláthraithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










