Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín 700W 915nm
foinse léasair den scoth le haghaidh meaisín gearrtha mar Raycus nó Ipg
- Éifeachtacht chúplála ard - Cumhacht aschuir inscálaithe
Tá próifíl déine ciorclach agus mín (aonchineánaithe) ag an solas atá ag imeacht ón snáithín agus cáilíocht bhíoma siméadrach, atá an-áisiúil i go leor cásanna. Mar shampla, teastaíonn optics nach bhfuil chomh sofaisticiúil chun láthair caidéil chiorclach a ghiniúint le haghaidh léasair staid sholadaigh caidéalaithe deiridh.
Is féidir na dé-óidí léasair a bhaint mar aon lena socruithe fuaraithe.
Is furasta léasair dé-óid snáithín-chúpláilte snáithín a athsholáthar gan ailíniú na feiste ina n-úsáidtear an solas a athrú.

Bileog sonraí
Mír uimh. FC915DL700
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 915nm |
| Cumhacht Aschuir | 700W |
| Leithead Speictrim FWHM | 6nm |
| Éifeachtacht Fána | 18W/A |
| Snáithín | |
| Radius Bend Snáithín | & gt; 65mm |
| Trastomhas Croí Snáithín | 220um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | Deireadh lom |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 25-28A |
| Ith Reatha Tairsigh | 1.1A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 62~64V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | 43% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~35℃ |
| Teocht Stórála | -20-55℃ |
| Comhéifeacht Teochta | ~ 0.35nm / ℃ |
Líníocht
![((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Clibeanna Te: Dé-óid léasair cúpláilte snáithín 700w 915nm do sholáthraithe raycus, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a rinneadh sa tSín










