808nm Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín
Forbhreathnú Táirge:
808nm, 350 W Dé-óid Léasair - Modúl Cúpláilte Snáithín Ardchumhachta
Ligeann próisis chun cinn maidir le héifeachtúlacht cúplála do na modúil seo suas le 95 faoin gcéad dá gcumhacht aschuir a sheachadadh laistigh de 0.16 NA.
Tugann an modúl caidéil multimode gile ard, méid beag, agus bainistíocht teirmeach simplithe. Feidhmíonn na dé-óidí go neamhspleách mar fhoinsí teasa dáilte, rud a ligeann do ailtireachtaí aer-fhuaraithe nó uisce-fhuaraithe le hiontaofacht ard intuartha.
Príomhghnéithe
Ard Iontaofacht Dearadh Il-Astaitheora Aonair
200 μm Trastomhas Croí Fiber Pigtail
95 faoin gcéad Cumhacht i NA: 0.16
Leithlisiú Athmhachnaimh 1040 nm - 1200 nm
Bileog spec
Uimhir Mhíre: FC808DL350
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 350W |
| Snáithín | |
| Trastomhas Croí Snáithín | 200um |
| Fad Snáithín | 1.0m, is féidir é a shaincheapadh |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Leictreach | |
| Reatha Oibriúcháin | 12A |
| Reatha Tairseach | 2A |
| Voltas Oibriúcháin | 80V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála. | 25 céim |
| Tonn Teocht. Comhéifeacht | 0.35nm/ céim |
Líníocht Pacáiste
Láimhseáil agus Oibriú Cuí Léasair Dé-óid
Tá léasair dé-óid an-so-ghabhálach i leith damáiste ó ESD agus ó theocht a sháraíonn a raon oibriúcháin sábháilte sonraithe. Moltar don úsáideoir cúram agus cleachtais chuí sábháilteachta ESD a úsáid agus iad á láimhseáil chun damáiste don léasair a sheachaint. Ba cheart foinse srutha íseal torainn atá rátáilte i gceart, gléas frithsheasmhachta íseal teirmeach agus rialtóir teochta a úsáid le haghaidh feidhmíochta agus iontaofacht gléas is fearr.
Clibeanna Te: 808nm soláthraithe dé-óid léasair cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










