300W 905nm Léasair Diode Cúpláilte Snáithín
Tá cumais dé-thonnfhad ag an Léasair Dé-óid Snáithín Cúpláilte 905nm 300W. Feidhmíonn sé ag 905nm le cumhacht aschuir níos mó ná 30W faoi choinníollacha pulsed, agus ag 915nm, is féidir leis níos mó ná 300W de chumhacht a sheachadadh i mód tonn leanúnach (CW). Mar gheall ar an solúbthacht seo i suíomhanna tonnfhad agus cumhachta tá sé oiriúnach do raon feidhmeanna, ó phróiseáil thionsclaíoch go taighde leighis agus eolaíoch. Tá an léasair deartha chun seachadadh solais beacht agus cumhachtach a sholáthar, ag cinntiú éifeachtúlacht agus iontaofacht i dtimpeallachtaí éilitheacha. Tá comhéifeacht teocht tonnfhad de 0.3nm/ céim, ag cinntiú feidhmíocht chobhsaí

Gné:
Tonnfhad dé
Cumhacht aschuir os cionn 300W i mód tonn leanúnach (CW).
Éifeachtúlacht agus iontaofacht.
Cinntíonn comhéifeacht teocht tonnfhad de 0.3nm/ céim feidhmíocht chobhsaí
Iarratas:
Foinse pumpála
Taighde eolaíoch
Tionscal
Mír Uimh.:FC905DL300
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 905nm±5nm |
| Cumhacht Aschuir | >30W (1ms, 10Hz) |
| Ionad Tonnfhad 2 | 915nm±5nm |
| Cumhacht Aschuir | >300W (CW) |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 105um |
| Fad Snáithín | 1m |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | Deireadh lom |
| Leictreach | |
| Lop Reatha Oibriúcháin | 18A QCW |
| Tairseach Reatha Lth | 1A QCW |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 40V QCW |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -30~70 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.3nm/ céim |
Toisí:

Clibeanna Te: 300w 905nm soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










