Cur síos
Léasair dé -óid snáithín 1920nm 1920nm
Gnéithe:
- Tonnfhad Ionad 1920nm, Cumhacht Aschuir 10W
- SMA905 Fiber Conector, Croí Fiber 400um
- 0.22na, seaicéad snáithín 0.9mm
- Costas an chórais íseal, iarracht cothabhála íseal
Iarratais:
- Braiteacht gáis
- Táthú plaisteach
- Anailís leachtanna
- Anailís solaid
- Ailín
- Fiosálaí éadrom

- Tá an léasar seo deartha le cumraíocht dé-óid atá cúpláilte le snáithín, a chinntíonn cúpláil éifeachtach solais isteach i gcábla snáthoptaice, agus mar thoradh air sin tá cumhacht aschuir chobhsaí agus iontaofa .
- Ceadaíonn an cúpláil snáithín comhtháthú éasca le córais optúla eile, rud a chiallaíonn gur uirlis ildánach é d'iarratais éagsúla .
- Is é cáilíocht na dtáirgí an príomhfhachtóir chun custaiméirí a choinneáil . Is é an caighdeán is fearr an prionsabal i gcónaí .
Sonraíocht
Uimhir na míreanna:FC1920CB10
| Optúil | |
| Tonnfhad lár | 1920nm |
| Caoinfhulaingt tonnfhad | ± 20nm |
| Cumhacht aschuir | 10W |
| Leictreach | |
| LOP reatha a oibriú | 55A |
| LTH reatha tairsí | 1A |
| Vop voltais oibriúcháin | 2.5V |
| Teirmeach | |
| Teocht oibriúcháin | 25 céim |
| Teocht stórála | {-30 ~ 70 céim |
Méid léasair:

Clibeanna Te: 10W 1920nm Soláthraithe Léasair Dé -óid Cúpláilte, monaróirí na Síne, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín












