160W 793nm Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín
Úsáidtear tonnfhad 793nm go príomha chun léasair snáithíní dópáilte tulium agus ytterbium a phumpáil, agus is é an éifeacht atá aige ná fótóin a thuar agus dorchú a dhéanamh in ytterbium -snáithíní dópáilte.
In ytterbium-snáithín dópáilte, is féidir leis an tonnfhad 793nm an feiniméan um dhorchaiú fótóin a thuar go héifeachtach agus cobhsaíocht agus feidhmíocht léasair snáithíní a fheabhsú. Tá sé léirithe ag turgnaimh gur féidir le léasair tonnfhad 793nm laghdú suntasach a dhéanamh ar an gcaillteanas dorchaithe fótóin breise in ytterbium-snáithín dópáilte, ag baint amach cumhacht aschurtha de na céadta vata ar chostas íseal. Is bealach iontach é chun deireadh a chur le dorchú fótóin i léasairí snáithíní dópáilte dúbailte ardchumhachta-cladte ytterbium-. Bealach éifeachtach chun an feiniméan a athrú
Gnéithe:
aschur cumhachta ard de 160 vata
lárthonnfhad 793nm
teicnící cúplála dílseánaigh
éifeachtacht ard, cobhsaíocht ard agus cáilíocht bhíoma an-mhaith
Feidhmchlár:
Caidéalú léasair snáithín
Caidéalú léasair stáit soladach
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Bileog sonraí
Mír Uimh.: FC793DL160
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 793nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±5nm |
| Cumhacht Aschuir | 160W |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 12A |
| Tairseach Reatha Ith | 2A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 40V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála | -30-80 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | ~0.3nm/ céim |
Líníocht
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Clibeanna Te: 160w 793nm soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










