Cur síos
975nm 80W Conduction Cooled CS Diode Laser for Industrial
Príomhghnéithe:
- Tonnfhad tipiciúil: 975±5nm
- Ardchumhacht: 80W
- Modh Oibre: CW
- Iompar fuaraithe
- Pacáiste CS
Feidhmchlár:
- caidéalú léasair
- próiseáil ábhair
- tionscal
- leighis
- cosanta
- míleata
- taighde eolaíoch
- Ó 1999 i leith, tá feidhmeanna tábhachtacha aimsithe ag léasair dé-óid ardchumhachta 808nm i léasair thionsclaíocha agus i léasair stáit chaidéalaithe (DPSSLs).
- Féadfaidh feidhmchláir nua a bheith mar thoradh orthu ina bhfuil spás, meáchan agus cumhacht ríthábhachtach.
- Táirgeann gléasanna ardéifeachtúlachta níos lú teasa dramhaíola, níos lú strus ar an gcóras fuaraithe, lamháltas níos airde d'éagsúlachtaí aistrithe teasa, teochtaí acomhal níos ísle agus saolré níos faide.
-
Diomailt teasa den scoth le seoltacht nó uisce-ard-fuarú pas
-
Feabhsaítear an fheidhmíocht fhoriomlán agus leathnaíonn sé saolré an dé-óid léasair.
-
Is féidir éagsúlacht de chomhpháirteanna optúla a chur leis go roghnach freisin chun an dá ais optúla a chomhbhualadh.
Sonraíochtaí
Mír Uimh.: CC975DL80
Ainm na Míre: 975nm 80W Conduction Cooled CS Diode Laser
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 975nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±5nm |
| Modh Oibre | CW |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 80W |
| Líon an Bharra | 1 |
| Méid an Aistreora | 20mm |
| Líon na nAstaitheoir | 29 |
| Spásáil Bharra go Barra | 1.8mm |
| FWHM | 22/29Deg |
| Mód Polarúcháin | TM |
| Leictreach | |
| Lop Reatha Oibriúcháin | Níos lú ná nó cothrom le 26A |
| Tairseach Reatha Lth | Níos lú ná nó cothrom le 7A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | Níos lú ná nó cothrom le 2.9V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | Níos mó ná nó cothrom le 45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 15-30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
| Comhéifeacht Tonnfhad Teocht |
0.3nm/ céim |
Líníocht:













