Cur síos
Dé-óid Laser Bar Aonair 808nm 40W le Lionsa Fisba FAC
Sonraí gasta:
Is féidir le cumhacht uasta do bharra singe a bheith suas le 80W
Le Lionsa FAC Limo / Fisba / Ingeneric
Comhlíontach RoHS
Teicneolaíocht gléasta AuSn grád Telecom
Próifíl bhíoma aonfhoirmeach, Speictream caol
Cumraíocht chaighdeánach agus pacáiste dearadh custaiméirí
Iarratas:
Próiseáil ábhair
Taighde eolaíoch
Cosaint
Foinse solais

Bileog sonraí
Mír uimh. CC808SB40
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 5nm |
| Cumhacht Aschuir | 40W |
| Leithead Speictrim FWHM | 4nm |
| Éifeachtacht Fána | ~1.1W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 43A |
| Ith Reatha Tairsigh | 10A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 1.8V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | 50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~30℃ |
| Teocht Stórála | 0-55℃ |
| Comhéifeacht Teochta | ~ 0.3nm / ℃ |
Líníocht

Clibeanna Te: Dé-óid léasair aon bharra 808nm 40w le soláthraithe lionsa fisba fac, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










