Cur síos
Taighde Eolaíoch Seoladh 808nm Comhbhrúite Léasair Dé-óid CS 40W 


Príomhghnéithe:
Barra Dé-óid Léasair CS-Mount fuaraithe Ard-Chumhachta
Éagsúlacht íseal
Ard-iontaofacht
Modh oibre CW
Iarratas:
Pumpáil léasair
Tionscal
Cosaint agus míleata
Taighde eolaíoch
Sonraíochtaí:
Mír uimh.:CC808SD40
| Saintréithe Optúla | |
| Tonnfhad an Ionaid λ | 808nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 3nm |
| Cumhacht Aschuir | 40W |
| Leithead Speictrim FWHM | ≤4 |
| Leithead Speictrim FW90% E. | ≤6 |
| Éagsúlú Mear Ais FWHM | 35 Céim |
| Éagsúlú mall Ais FWHM | 8 Céim |
| Mód polaraithe | TE |
| Teocht Tonnfhad. Comhéifeacht | ~ 0.28nm / ° C. |
| Saintréithe Leictreacha | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ≤48A |
| Ith Reatha Tairsí | ≤10A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | ≤2V |
| Éifeachtacht Fána | ≥1.05W/A |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ≥45% |
| Paraiméadair Teirmeacha | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~30°C |
| Teocht Stórála | 0~55°C |
| Cumas Heatsink Molta | ≥80W |
Líníocht Pacáiste:












