Cur síos
Barra Léasair Gan Suite 75W 905nm
Sonraí gasta:
Sliseanna Léasair Astaire Aonair
Modh oibre: QCW
Leithead Pulse: 100ns
Minicíocht Athrá: 1000Hz

Bileog sonraí:
Uimhir Mír: LC905SE75
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 905nm |
| Cumhacht Aschuir | 75W |
| Modh Oibre | QCW |
| Leithead an Speictrim | 4nm |
| Leithead Emitter | 200um |
| Páirc Emitter | 500um |
| Fad Cavity | 1000um |
| Tiús | 130um |
| Éagsúlú Mear Ais (FWHM) | 27Deg |
| Éagsúlú mall Ais (FWHM) | 10Deg |
| Mód polaraithe | TE |
| Éifeachtacht Fána | 3W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 31A |
| Ith Reatha Tairsí | 1.3A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 6.3V |
| Éifeachtúlacht Comhshó | 40% |
| Leithead Pulse | 100ns |
| Dualgas timthriall | 0.01% |
| Minicíocht Athrá | 1000Hz |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 25℃ |
| Comhéifeacht Teochta Tonnfhad | 0.31nm / ℃ |
Clibeanna Te: Soláthraithe barra léasair 75w 905nm gan suiteáil, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










