Cur síos
Eagar Líneach Dé-óid Léasair 200W 808nm
Buntáistí:
Saol Fada
FAC Ar fáil
Nó SAC Ar Fáil
Feidhmchláir:
Pumpáil
Tionscal
Taighde Eolaíoch
Leighis

Sonraíochtaí:
Mír Uimh.:WC808HA200
| Saintréithe Optúla | |
| Ionad Tonnfhad λ | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±5nm |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 40W |
| Líon Barraí | 5 |
| Mód Polarúcháin | TE |
| Leithead speictreach FWHM | Níos lú ná nó cothrom le 4 |
| Leithead speictreach FW90%E | Níos lú ná nó cothrom le 6 |
| Éagsúlacht Fast Ais FWHM | 38 Céim |
| Éagsúlacht Ais Mhall FWHM | 12 Céim |
| Leithead Pulse | <0.3ms |
| Ciorcal Dualgais | <10% |
| Tréithe Leictreacha | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | Níos lú ná nó cothrom le 45A |
| Tairseach Reatha Ith | Níos lú ná nó cothrom le 9A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | Níos lú ná nó cothrom le 10V |
| Éifeachtúlacht Fána | Níos mó ná nó cothrom le 1.05W/A |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | Níos mó ná nó cothrom le 45% |
| Paraiméadair Teirmeacha | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0~55 céim |
Líníocht:

Clibeanna Te: Soláthraithe sraithe líneach dé-óid léasair 200w 808nm, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










