Modúl Dé-óid Léasair 10 Bar 600W
Gnéithe:
Ag baint úsáide as barra léasair ardchaighdeáin Jenoptik na Gearmáine
Pacáiste stáin óir, feidhmíocht den scoth,
friotaíocht ocsaídiúcháin, friotaíocht teocht ard
Dearadh lán-nítrigine séalaithe go hiomlán,
oiriúnacht iontach comhshaoil, ardchobhsaíocht
Díscaoileadh teasa macra-chainéil, fuarú simplí uisce, riachtanais cháilíochta uisce íseal
Úsáidtear é don chuid is mó de dheisiú agus athsholáthar meaisín bainte gruaige na Síne, mar shampla ADSS, Stelle Laser, Syntech, ect .......


Bileog sonraí
Mír Uimh .:WC808VS600
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir in aghaidh an Bharra | 60W |
| Líon Barraí | 10 |
| Cumhacht Aschuir | 600W |
| Leithead Pulse | ≤400ms |
| Dualgas timthriall | ≤40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ~50A |
| Ith Reatha Tairsigh | ~10A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | ~19V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 20~30℃ |
| Teocht Stórála. | 0-55℃ |
Líníocht Pacáiste

Clibeanna Te: Soláthraithe modúl dé-óid léasair 600 bar 600w, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










