180W 976nm Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín

Cur síos ar an Táirge
Seachadann na léasair caidéil ardchumhachta seo solas tonnfhad an-chobhsaí le bandaleithead caol astaíochta mar gheall ar ghríleáil Bragg toirte comhtháite. Ag baint úsáide as gríl toirte, tá an tonnfhad astaithe cobhsaithe ag 976 nm agus neamh-íogair don teocht oibriúcháin agus don sruth. Seachadann siad suas le 180 Watts i mód CW tríd an croíshnáithín 200 µm-. Is féidir oibriú i mód bíogach freisin.
Tagann an modúl dé-óid le pacáiste 2-bioráin séalaithe go heirméiteach. Déantar an modúl a thástáil agus a bhailíochtú go dian chun iontaofacht agus saolré fada a chinntiú. Is foinse caidéalaithe idéalach é le haghaidh léasair snáithín ardchumhachta.
Bileog sonraí:
Mír Uimh.: FC976WS180
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 976±1nm |
| Cumhacht Aschuir | 180W |
| Leithead speictreach FWHM | 1nm |
| Éifeachtúlacht Fána | 13W/A |
| Aistriú Tonnfhad le Reatha | 0.03nm/A |
| Snáithín | |
| Trastomhas Croí Snáithín | 200um |
| Snáithín NA | 0.22NA |
| Fad Snáithín / Feadán Cosanta Snáithín | 1.5~2m/0.9mm Jacket Iomlán |
| Leictreach | |
| Reatha Oibriúcháin | 13~14A |
| Reatha Tairseach | 0.9A |
| Voltas Oibriúcháin | 31~35V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. (Gan-chomhdhlúthú) | 25 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála. (Gan-chomhdhlúthú) | -20~70 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | -0.02nm/ céim |
| Daoine eile | |
| ESD | 500V |
| Taise Choibhneasta | 15-75% |
| Teocht Luaidhe Sádrála | 260˚C |
| Am Luaidhe Sádrála | 10 soic |
| Raon Tonnfhad (Aonrú Aiseolais) | 1040-1200nm |
| Leithlis | 30dB |
Líníocht:


CCanna:
Cad é an t-aschur próifíl bhíoma ón snáithín?
Go hachomair, déantar an t-aschur bhíoma ón snáithín a shlánú le difríocht áirithe. Déantar trastomhas an bhíoma a chinneadh ag croí snáithíneach, tá an éagsúlacht i gcoibhneas le Cró uimhriúil snáithín. Roinntear na snáithíní optúla i mód singil agus i mód il, is é an Cró uimhriúil (NA) an luach sinusoidal d'uillinn teagmhais uasta an fhrithchaiteachais iomláin uimhir gan toise arb é is sainairíonna é an raon uillinneacha is mó ar féidir leis an snáithín glacadh nó solas a astú, tá sé de ghnáth idir 0.15NA ~ 0.22NA agus an leathchéim comhréire ~ 0.22NA, is é 0.1 diverence comhfhreagrach, 0.1 comhréir ~ 0.1 verence 0.1. Is ionann 0.22NA agus an leathéagsúlacht de ~12.5 céim.
Clibeanna Te: 180w 976nm soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










