
40mW 1530nm Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín
Gnéithe:
- Mód Aonair, Cineál Snáithín PM
- Tonnfhad lár 1530nm, cumhacht aschuir 40mW
- Léasair dé-óid cúpláilte snáithíní féileacán
- PD, TEC, Teirmeastar ar fáil
- Nascóirí FC/APC
Feidhmchláir:
- Speictriméadar Raman
- Úsáid leighis
- Ábhar upconversion
- Anailís ar mhéid áirithe
- Seachadann an léasair dé-óid snáithín-chúpláilte seo cumhacht aschurtha de 40mW agus tá ard-éifeachtúlacht ann.
- Ina theannta sin, ionchorpraíonn an léasair, ag feidhmiú ag 1530nm, TEC (Thermoelectric Cooler), fóta-óid, agus teirmeastar.
- Fostaíonn Brandnew próisis eisiacha i ndéantúsaíocht dé-óid agus ailíniú/ullmhú snáithíní chun modúl a tháirgeadh le haschur íseal torainn.
- Cinntíonn sé seo cáilíocht léasa níos fearr, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach d'fheidhmchláir mar speictreascópacht agus cumarsáid optúil saorspáis.
Bileog sonraí
Mír Uimh.:FC1530PM40
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 1530nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±1nm |
| Cumhacht Aschuir | 40MW |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 9um |
| Ceanglóir Snáithín | FC/APC |
| Fad Snáithín | >1m |
| Leictreach | |
| Lop Reatha Oibriúcháin | 300mA |
| Tairseach Reatha Lth | 55mA |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2.5V |
| PD | Ar fáil |
| CCE | Ar fáil |
| Teirmeastar | Ar fáil |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
Líníocht Léasair:

Forbhreathnú Táirge:
1530nm, 40mW Laser Diode, PM Fiber-Cúpláilte
1530nm, 40mW Laser Diode, PM Fiber Cúpláilte
Tagann an léasair BrandNew seo i bpacáiste comhaiseach cúpláilte snáithín arna chothabháil ag polaraíocht. Cúpláiltear an léasair le snáithín 9 μm, NA 0.12, arna fhoirceannadh le nascóir FC/APC. Tá roghanna eile ar fáil; le do thoil fiosrúchán le haghaidh roghanna agus sonraí.
Ardchaighdeáin Táirge
Táirgeann próisis dearadh dílseánaigh, pacáistithe agus cúplála snáithíní dé-óid léasair le cobhsaíocht an-ard agus torann íseal. Déantar tástáil fhairsing agus dhó-isteach ar gach dé-óid léasair roimh loingsiú chun an leibhéal is airde cáilíochta agus iontaofachta fadtéarmach a chinntiú.

Clibeanna Te: 40mW 1530nm Snáithín Cúpláilte Diode Laser soláthraithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










