Modúl Léasair Caidéal Dé-óid Snáithín Ardchumhachta
Príomh-tonnfhad agus cumhacht aschuir roghnach:
808nm suas go dtí 180W
915nm suas go dtí 750W
940nm suas go dtí 200W
976nm suas go 320W (Tá samhail chobhsaithe tonnfhaid ag 976nm freisin
go bhfuil lamháltas tonnfhaid níos lú ná ± 0.5 nm)
Gnéithe:
Teagmhálacha leictrithe scoite
Is féidir é a bulid i CCE, bhíoma dírithe dearg, PD, Teirmeastar
Ráthaíocht ar ardchaighdeán:
Sliseanna léasair ón nGearmáin Jenoptik
foshraith / bhlaosc ó Tecnisco Japan
Snáithín ó Nufern Ghearmáin
Iarratais:
Pumpáil Léasair Snáithín
Próiseáil Ábhair
. Hardening. Cumhdach. Táthú
Leighis / Aeistéitiúil

Sonraíocht:
Uimhir Mír: FC976DL320
| Optúil | Luach tipiciúil |
| Tonnfhad an Ionaid | 976nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 3nm |
| Cumhacht Aschuir | 320W |
| Leithead Speictrim FWHM | 6nm |
| GG gt; 90% Cumhacht | 0.18NA |
| Éifeachtacht Fána | 18W/A |
| Snáithín | |
| Ga Lúb Snáithín | GG gt; 60mm |
| Trastomhas Croí Snáithín / Cumhdaigh / Maolán | 200um / 220um / 320um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín | 1.5-2m |
| Ceanglóir Snáithín | Deireadh lom |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 19.5-21A |
| Ith Reatha Tairsí | 1.1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 34-36V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin (Neamh-chomhdhlúthú) | 15~35℃ |
| Teocht Stórála (Neamhchomhdhlúthaithe) | -20~55℃ |
| Teocht Tonnfhad. Comhéifeacht | 0.35nm / ℃ |
Líníocht méide:

Clibeanna Te: soláthraithe modúl léasair caidéil dé-óid snáithín ardchumhachta, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a dhéantar sa tSín










