Cur síos
Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 50W 976nm 980nm
Ráthaíocht Dea-Cháilíochta:
sliseanna léasair ón nGearmáin Jenoptik
foshraith / bhlaosc ó Tecnisco Japan
snáithín ó Nufern Ghearmáin
Iarratas:
◆ Leighis
◆ Priontáil
Source Foinse Caidéil
Processing Próiseáil Ábhar

Líníocht:

Bileog sonraí:
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 976 ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir | 50W |
| Modh Oibre | CW |
| Leithead Speictrim FWHM | & lt; 7nm |
| Éifeachtacht Fána | 5.8W/A |
| Snáithín | |
| Ga Lúb Snáithín | & gt; 40mm |
| Fad Snáithín | 1m |
| Croí Snáithín | 105um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 11.5A |
| Ith Reatha Tairsí | 0.6A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 8.5V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ~45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~55℃ |
| Teocht Stórála | -30-70℃ |
Glaoigh orainn:
Clibeanna Te: Soláthraithe dé-óid léasair cúpláilte snáithín 50w 976nm 980nm, déantúsóirí An tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










