Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 10W 940nm
Giaráil Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 10W 940nm stair fhada de phacáistí snáithín-chúpláilte, ag ionchorprú dearadh ard-iontaofa i dtáirge tráchtála inscálaithe. Is dearadh speisialta é le haghaidh caidéil, feidhmchlár tionscail.

Bileog sonraí:
Uimhir Mír: FC940DL10
Ainm na Míre: Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín 10W 940nm
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 940 ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir | 10W |
| Leithead Speictrim FWHM | ≤6nm |
| Snáithín | |
| Fad Snáithín | 1m/2m |
| Croí Snáithín | 105um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | ST / SMA / CO / Bare |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ≤12A |
| Ith Reatha Tairsí | ≤0.9A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | ≤2.2V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ~48% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~55℃ |
| Teocht Stórála | -30-70℃ |
Cén fáth a roghnaíonn muid agus gheobhaidh tú gnó cobhsaí?
tá an gnáth-am luaidhe an-tapa, 1-2 sheachtain
Barántas cáilíochta: 1 bhliain
Tá láidreachtaí BrandNew' s i measc fostaithe tallainne, innealtóireacht cháilíochta, Rialú próisis, forbairt táirgí agus déantúsaíocht toirte.
Croí-Inniúlacht
Pack Pacáistiú Dé-óid Sha Múnlú Bhíoma
◆ Tástáil Iontaofachta ◆ Fuarú Éifeachtach
Déanann pls teagmháil linn chun an praghas is fearr a fháil!
Clibeanna Te: Soláthraithe dé-óid léasair cúpláilte snáithín 10w 940nm, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










