2W 808nm Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 9pin HHL
Príomhghnéithe:
- Déanann an chumraíocht comhoiriúnach le raon leathan de chórais leictreacha le haghaidh comhtháthú éasca i socruithe éagsúla.
- Tá comhéifeacht tonnfhaid teochta de 0.5 mm aige 9pin HHL agus comhéifeacht teocht tonnfhad de 0.5 mm.
- Le comhéifeacht tonnfhaid teochta de 0.3 nm/ céim , tá sé cobhsaí trasna coinníollacha teochta.
iarratas:
- Taighde Eolaíoch
- Críocha Leighis
- Feidhmchláir Thionsclaíoch
- Nd YAG caidéalaithe léasair

Sonraíocht
Mír UIMH.:FC808DL2
Ainm na Míre: 808nm 2W Fiber Coupled Diode Laser 9pin HHL
| Optúil | Luach Tipiciúil |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±3nm |
| Cumhacht Aschuir | 2W |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 105um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín | 1m |
| cónascaire snáithín | FC/PC |
| Leictreach | |
| Lop Reatha Oibriúcháin | 2.4A |
| Tairseach Reatha Lth | 0.4A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2V |
| PD | <2000uA |
| TeirmeastarKΩ(25 céim ) | 10±5%/3450 |
| Reatha/Voltas | 2.5A/6.3V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -20~50 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.35nm/ céim |
Méid:

Tá fuinneamh léasair 9pin HHL Nd:YAG absorbed go roghnach ag leibhéil níos doimhne an deirm agus ceadaíonn sé cóireáil a dhéanamh ar loit soithíoch níos doimhne ar nós telangiectasias, hemangiomas agus veins cos. Seachadtar an fuinneamh léasair trí úsáid a bhaint as bíoga fada a thiontaítear go teas san fhíochán. Nd:Déantar léasair YAG a phumpáil go optúil le splancfheadán nó dé-óid léasair. Tá sé seo ar cheann de na cineálacha léasair is coitianta agus is féidir é a úsáid i go leor feidhmeanna éagsúla. Nd: Is gnách go scaoileann léasair YAG san infridhearg ag tonnfhad 1064 nanaiméadar. Mar sin féin, tá éagsúlachtaí ann freisin le tonnfhaid níos gaire do 946, 1120, 1320, agus 1440 nanaiméadar. Cad é an difríocht idir Nd yap agus Nd:YAG? Is é an príomhdhifríocht ná tiús an chriostail (tá criostail Nd:YAP thart ar 1 mm níos tiús ná criostail Nd:YAG). Tá taobh-rianta an triantáin talamh, agus déantar an radaíocht a eascraíonn as a dháileadh ó na taobhanna seo.

Clibeanna Te: 9pin hhl 808nm snáithín cúpláilte dé-óid léasair nd yag soláthraithe pumpála léasair, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín













