Cur síos
30W 960nm Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín
cur síos ar an táirge
Tairgeann sé oibriú iontaofa agus éifeachtach le saolré fada agus cumhacht aschuir ard, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do raon leathan d'iarratais tionsclaíocha agus eolaíocha. Mar gheall ar dhlúthmhéid an léasair agus ar éascaíocht a chomhtháthú le snáthoptaice agus le córais optúla eile, is rogha iontach é le húsáid i bpróiseáil ábhar, taighde eolaíoch agus cóireálacha leighis.
Ceanglóir snáithín SMA905
0.22NA Cró uimhriúil
Pacáiste cobhsaíochta ard 2 bioráin

Iarratas
Leighis
Pumpáil
Próiseáil Ábhar
Soilsiú IR
Sonraíocht
Uimhir Mhír.: FC960DL30
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 960nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 30W |
| Modh Oibre | CW |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 105um |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 12A |
| Tairseach Reatha Ith | 1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 6V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 25 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.35nm/ céim |
Toise

Clibeanna Te: 30w 960nm soláthraithe dé-óid léasair cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










