Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 808
Is táirge teicneolaíochta é Fiber Coupled Laser Diode 808 a chomhcheanglaíonn dé-óid léasair le snáithíní optúla, agus úsáidtear é chun fuinneamh léasair a chomhcheangal ó dhé-óidí léasair go snáithíní optúla le haghaidh tarchurtha. Comhcheanglaíonn an teicneolaíocht seo miniaturization agus ardéifeachtúlacht dé-óidí léasair le solúbthacht agus cumais tarchurtha achair fhada snáithíní optúla, agus úsáidtear go forleathan í i bpróiseáil léasair, i gcóireáil leighis, i gcumarsáid agus i réimsí eile.
Sonraí tapa:
Trastomhas Croí: 105um; Cró Uimhriúil: 0.22NA; Nascóirí Snáithín: FC/SMA905/ST
sliseanna léasair ón nGearmáin Jenoptik; foshraith/bhlaosc ó Tecnisco na Seapáine; snáithín ó Nufern Ghearmáin

Feidhmchlár:

| Sonraíocht: | |
| Cumhacht Aschuir | 5W |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Leithead speictreach | 5nm |
| Reatha Tairseach | 0.5A |
| Reatha Oibriúcháin | 3A |
| Voltas Oibriúcháin | 6V |
| Éifeachtúlacht an Choinbhinsiúin | 45% |
| Tonnfhad Shift vs. Teocht | 0.3nm/ céim |
| Teocht Stórála | -30~70 céim (Neamhdhlúthú) |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 55 céim |
| Ga Bend Snáithín | >60mm |
| Croí-trastomhas | 105um |
| Cró Uimhriúil | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | FC/SMA905/ST |
Clibeanna Te: dé-óid léasair cúplála snáithín 808 soláthraithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










