Foinse Léasair Cúpláilte Snáithín 808nm do Léasair Noble

Gnéithe:
300W 400W 600W roghnach
Optoelectronics comhtháite go hiomlán, an léasair is mó imní-
Tiománaí comhtháite srutha tairiseach ardfheidhmíochta
Ní gá do mhonaróirí trealaimh ach timthriallta fuaraithe uisce agus gabhálais diomailt teasa a chur leis chun a dtithíocht phearsantaithe féin a dhearadh
Feidhm chosanta LD foirfe
Dearadh speisialta le haghaidh trealamh bainte gruaige cúpláilte snáithíní reapir agus monaraithe
Nóta:Tá an solas léasair a astaítear ón nGléas seo dofheicthe agus déanfaidh sé dochar don tsúil dhaonna. Seachain breathnú díreach isteach san aschur snáithíneach nó isteach sa bhíoma imbhuailte feadh a ais optúla nuair a bhíonn an gléas i bhfeidhm. Ní mór éadaí súl sábháilteachta léasair ceart a chaitheamh le linn oibriú.


Bileog sonraí:
Mír Uimh.: FCHR808DL400
| Optúil | Luach Tipiciúil |
| Tonnfhad an Ionaid | 808±20 nm |
| Cumhacht Aschuir | 400W |
| Modh Oibre | QCW |
| Leithead Pulse | 5-600ms |
| Minicíocht | <30Hz |
| Timthriall Dleachta | <60% |
| Fad Snáithín | 1~3m |
| Leictreach | |
| Minicíocht | 47~63Hz |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 85~260V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála | -30~50 céim |
| Teocht an Uisce | 20 ~ 25 céim |
| Ráta Sreafa Uisce | >3L/nóim |
Líníocht

Clibeanna Te: Foinse léasair cúplála snáithín 808nm do sholáthraithe léasair uasal, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










