808nm 150W Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín
Forbhreathnú
Réamhrá Gearr:
Tá éifeachtacht fána ard, iontaofacht ard ag baint leis na dé-óid léasair ardchumhachta seo.
Sliseanna léasair dé-óid ón nGearmáin nó ó Mheiriceá agus fomount ón tSeapáin
Éifeachtúlacht cúplála ard
Cumhacht Aschuir Ard do 808nm
Feidhmíocht Chobhsaí
Saol fada
Feidhmchláir:
Oiriúnach d'fheidhmchláir optúla- éagsúla
Illumination agus taighde eolaíoch
Greanadh léasair, marcáil léasair

Bileog sonraí:
Uimhir Mhíre: FC808DL150
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±5nm |
| Cumhacht | 150W |
| Leithead speictreach FWHM | 4.5nm |
| Éifeachtúlacht Fána | 12.5W/A |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | lom |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 11-12A |
| Tairseach Reatha Ith | 1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 34.5V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 15 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála. | -20-55 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.3nm/ céim |
Líníocht:

D'fhéadfadh teip gléas nó guais sábháilteachta a bheith mar thoradh ar oibriú an táirge lasmuigh dá rátálacha uasta. Ní mór soláthairtí cumhachta a úsáidtear leis an bhfeiste a úsáid sa chaoi is nach féidir an bhuaicchumhacht optúil uasta a shárú. Tá gá le heatsink ceart don Ghléas ar radaitheora teirmeach, ní mór dóthain diomailt teasa agus seoltacht teirmeach chuig an heatsink a chinntiú.
Clibeanna Te: 808nm 150w soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










