Cur síos
Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín 40W 808nm
Príomhghnéithe:
Tonnfhad cobhsaithe: 808 ± 0.6nm ag 25 ° C.
Snáithín: 200um / 0.22NA / SMA905 / 2m
Tá snáithín brataithe le miotail, Snáithín Aer-fhuaraithe, scoite amach go leictreach.

Bileog sonraí
Uimhir Mír: FC808DL40
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808 ± 0.6nm |
| Cumhacht Aschuir | 40W |
| Modh Oibre | CW |
| Leithead Speictrim FWHM | 1nm |
| Snáithín | |
| Fad Snáithín | 2m |
| Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín Inscortha | SMA905 |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 8A |
| Ith Reatha Tairsí | 1.5A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 13V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | 35% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin (Neamh-chomhdhlúthú) | 20~30℃ |
| Teocht Stórála (Neamhchomhdhlúthaithe) | -30~70℃ |
| Comhéifeacht Teochta Tonnfhad | 0.02nm / ℃ |
Méid líníochta

Clibeanna Te: Soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín 40w 808nm, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










