Dé-óid léasair cúpláilte snáithín 2W
Is é seo Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 808nm 2W le Jenoptik Chip, a úsáideann teicneolaíocht chúplála ghairmiúil le buntáistí iomadúla agus a chuirtear i bhfeidhm go forleathan sa mhargadh.
Buntáistí iomadúla: dearadh dlúth cumhacht aschuir cobhsaí ardchumhacht ardéifeachtúlachta ar feadh an tsaoil |
Iarratais leathan: |
| Sonraíocht: | |
| Cumhacht Aschuir | 2W |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Leithead Speictrim | ≤6nm |
| Tairseach Reatha | 0.45A |
| Reatha Oibriúcháin | 3.3A |
| Voltas Oibriúcháin | 1.8V |
| Éifeachtúlacht an Choinbhinsiúin | 50% |
| & gt; Cumhacht 90% | 0.15NA |
| Aistriú Tonnfhad vs Teocht | 0.28nm / ℃ |
| Éifeachtacht Fána | ≥0.95W/A |
| Teocht Stórála | -30 ~ 70 ° C (Neamh-chomhdhlúthú) |
| Teocht Oibriúcháin | 15~55°C |
| Ga Lúb Snáithín | & gt; 30mm |
| Trastomhas Lárnach | 200um |
| Cró Uimhriúil | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
Fúinn
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Bunaithe i 2011, déanann BrandNew, an chuideachta dé-óid léasair, léasair agus córais dé-óid ardchumhachta a mhonarú i raon leathan cumhachtaí aschuir agus tonnfhaid lena n-áirítear léasair snáithín-chúpláilte, barraí cruachta agus léasair breiseán agus súgartha.
I gcomhar le hInstitiúid leathsheoltóirí acadamh eolaíochtaí na Síne agus Ollscoil Zhejiang, Inniu, tá níos mó ná 60 teicneoir agus 2 eolaí, 20 teicneoir le céim PHD. Is é an spás táirgeachta 10000 Seomra Glan Saotharlainne Aicme le 2000 méadar cearnach. Tá láimhdeachas in aghaidh na bliana níos mó ná 10M dollar SAM.
Tá láidreachtaí BrandNew' s i measc fostaithe tallainne, innealtóireacht cháilíochta, Rialú próisis, forbairt táirgí agus déantúsaíocht toirte.
Deimhniú
Glaoigh orainn
Ríomhphost Yoyo: info@brandnew-china.com
WhatsApp: +86 13867679409
Clibeanna Te: Soláthraithe dé-óid léasair cúpláilte snáithín 2w, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín












